نتایج جستجو برای عبارت :

بازخورد در دیکته (دوم ابتدایی)

بچه های گلم هر روز ساعت 18 الی 22 می تونید تکالیف و کارهاتون رو اگه دسترسی داشتید با تلگرام یا واتس اپ برام بفرستید اگر هم دسترسی نداشتید اونا رو پیش خودتون نگه دارید ان شالا اگه مدارس باز شد بهتون بازخورد خواهم داد  .
@Keyhan_Tahapour 
از جمله آثار زیانبار تنبیه به معنای عام آن میتوان به چهار بازخورد زیر اشاره داشت که به چهار ت تنبیه معروفند. 

البته بسیار مهم است که ما تنبیه را حذف نمیکنیم بلکه به آن ساختار و شکل صحیح میدهیم و گفتن این مسائل به معنای نفی اقتدار و دادن بازخورد مناسب به اشتباه نیست. 

اگر ما با رفتار هایی مثل سرزنش، توبیخ، عتاب، تنبیه بدنی و... با کودکمان برخورد کنیم، کودکمان به یکی از این چهار نتیجه دچار خواهد شد. 
ادامه مطلب
به کودکان بیاموزید خوبی‌های حتی کوچک و اندک دیگران را ببینند و بازخورد مثبت بدهند. این رفتار باعث می‌شود تا دیگران نیز به ما بازخورد مثبت بدهند. فراموش نکنید که گاهی دید منفی و بدبینانه، نشانه‌ای از یک اختلال اعصاب و روان مانند افسردگی، اضطراب، اختلال سلوک و شخصیت یا مشکل و اختلال دیگری است و چنان‌چه نمی‌توانید شیوه‌ی نگرش منفی کودک خود را اصلاح کنید، شاید روان‌پزشک یا روان‌شناس کودک بتواند به شما کمک کند.
 چگونه بازخوردِ درست، می‌تواند به بهبود عملکرد کارکنان کمک کند؟

توانایی دریافت و ارسال بازخورد مهارت مهمی است که وقتی به طور موثر انجام شود، می تواند تغییرات مثبتی ایجاد کند. با این حال ارسال و دریافت بازخورد اغلب یکی از چیزهایی است که ما بیشتر در محیط کار از آن می ترسیم. بنابراین، راهی وجود دارد که اطمینان حاصل کند که مکالمات بازخوردی سازنده و مثبت است، نه چیزی که باید  اجتناب کرد.
ادامه مطلب
از جمله آثار زیانبار تنبیه به معنای عام آن میتوان به چهار بازخورد زیر اشاره داشت که به چهار ت تنبیه معروفند. 

البته بسیار مهم است که ما تنبیه را حذف نمیکنیم بلکه به آن ساختار و شکل صحیح میدهیم و گفتن این مسائل به معنای نفی اقتدار و دادن بازخورد مناسب به اشتباه نیست. 

در ضمن در این بیان کلمه تنبیه اشاره به معنای عام آن دارد و الا در ادبیات تربیتی این مقوله با سه واژه تنبیه، مجازات و کیفر بیان میشود و توضیح این سه واژه مطلب جداگانه ای میطلبد
7 مرحله برای دریافت بازخورد موثر چیست ؟
عبارت طراحی یکی از بخش های یک پروژه است که باید با همکاری بیشتری انجام شود .
این بخش می تواند کاملا کاربر را گول بزند که در طراحی سایت گشت و گذار کند .
ارائه یک بازخورد سازنده یکی از بخش های حیاتی این روند است .
اما اکثر اوقات می تواند چیزی باشد که کل یک پروژه را سر پا نگه می دارد .
به منظور اطمینان از یک نتیجه موفقیت آمیز ، ارتباط شفاف می تواند نکته کلیدی در طراحی سایت باشد .
همچنین این نیز مهم است که تمامی
در قرآن کلمات غضب و غیظ مترادف با خشم هستند.در زبان فارسی خشم و غضب و غیظ با عصبانیت تقریبا یک معنی دارند.در این پست ما بطور مشخص به ارتباط واژه غضب با خداوند در قرآن میپردازیم.در قرآن چندبار آمدهاست که خداوند غضب میکند و خشم میگیرد(وَغَضِبَ اللّهُ ).
تعریف غضب یا خشم:"غضب" عبارت از به هیجان آمدن خون قلب برای گرفتن انتقام استبا دقت به تعریف بالا متوجه میشویم این حالت یک نوع "تغییر و دگرگونی" است،از حالی به حالی شدن.این یعنی بی ثباتی.در حالیکه تغ
دو سناریو مطرح می‌کنم : اول. یک نفر از من تعریف می‌کند، که من قد بلندی دارم، صدای خوبی دارم، هوش بالایی دارم و ... . دوم. یک نفر دیگر درباره من گفته "دم‌دمی مزاج‌ست، اراده ضعیفی دارد، بی‌عرضه‌ست"
واکنش من به اولی تشکرست. واکنش مودبانه به دومی اما "قضاوت نکن"ست. در حالی که هر دو مورد، قضاوت بود، اولی قضاوت درباره مواردی که از اختیار شخص خارج‌ست، دومی قضاوت درلاره مواردی که در اختیار شخص و تغییرپذیرست.
این لفظ نفرت‌انگیز، "قضاوت نکن" چیزی نیست
7 مرحله برای دریافت بازخورد موثر چیست ؟
در مورد هدف خود واضح باشید
خیلی از جنبه ها در طراحی سایت وجود دارد که شاید شما به آن زیاد اهمیت نمی دهید .
شما با توجه به جنبه هایی که شاید اهمیت چندانی نداشته باشد ، از آن ها دور می شوید .
این نوع جنبه ها فقط به خاظر علاقه شما است که به آن ها توجه می کنید .
با این حال ، احتمالا شما عضو مخاطبینی نیستید که طراحی سایت شما قصد دارد آن ها را جذب کند .
وقتی که دارید طراحی سایت را نگاه می کنید ، سعی کنید خود را جای
ما و همکارانمان قصد داریم تعدادی پروژه خوب و کامل جهت استفاده دانشجویان عزیز رشته های کامپیوتر و فناوری اطلاعات و تعدادی دروس عمومی را در اختیار عزیزان قرار دهیم. و در ادامه از بازخورد و رضایت بازدید کنندگان جهت ثبت سفارش اقدام نماییم.
یکی از دشوارترین موقعیت های دنیا این است که مقابل جمعیت بزرگی شروع به صحبت کنیم اما نتوانیم یک کلمه حرف، نظر، سخن یا ایده از این جمعیت بِکِشیم! موافق هستید؟ شما هم حتما تجربه کرده اید نشستن کنار کسی که مدام با حرف زدن سعی دارید با او ارتباط برقرار کنید اما همچنان شاهد یک کوه یخ هستید که رو به روی شما ایستاده است. یا شاید هم به عنوان یک معلم یا استاد به دنبال مشارکت 100 درصدی افراد در کلاس بوده اید ولی هرگز اشتیاق دانشجویان آن چیزی نبوده است که ش
سلام خدمت همه مخاطبین
داستان برای بار چهارم رفت روی بازنویسی ، این بار بار آخره و دیگه باز نویسی نمیشه تا یک نسخه اش در اختیار دوستان به صورت مجازی و رایگان قرار بگیره تا بازخورد های شما رو دریافت کنه
داستان توی اولین نوشتن خیلی غیرواقعی بود ولی الآن بهتر شده و واقعی تر و عینی تر شده
انجمن متخصصان اهل قلم باافتخار رمان "دیدارتقدیر|به قلم سحرصادقیان"را در رده ی اول پرطرفدارترین رمان سال99معرفی میکند
باافتخار می گوید:
این رمان درسال های متوالی دارای بیشترین بازخورد میباشد
بی شک درسال1400همچنان دربین رمان های پر طرفدارخواهدماند
و جلد دوم آن طرفداران بیشتری جذب خواهد کرد
ویدیو ی این رمان در اینستا منتشر شد
@roman_98iia
معتقدان به تناسخ بر این باورند که روح پس از ترک جسم بواسطه مرگ ،بار دیگر به دنیا باز میگردد تا بازخورد اعمال دوره قبلی حیات خود را دریافت کند.یعنی روح در بدن جدید،پاسخ هر آنچه در زندگی قبلی کرده است را در زندگی جدید میگیرد(پاداش یا کیفر) و این روند بصورت مستمر در دوره های مختلف تولد و مرگ تکرار میشود تا روح از همه ناپاکی ها خارج شود.در باور معتقدین به تناسخ،روح جسم میزبان را خودش انتخاب میکند و این انتخاب بر اساس نیازمندی روح به طهارت و پاکی د
اگر از شغل تان ناراضی و دلسرد هستید و می خواهید شغل جدیدی پیدا کنید، ابتدا باید ذهنیت درستی در مورد موفقیت خودتان داشته باشید و برای توسعه ذهنیت درست برای شروع مصاحبه توام با اعتماد به نفس و اشتیاق سه روش را بیان کردیم. در مقاله پیش رو سه روش ذکر شده است:             ۱. حلقه های بازخورد منفی را با واگویه مثبت جایگزین کنید. همه ما افکار منفی در ذهن مان داریم؛ افکاری که در آن خودمان را تقبیح می کنیم. ما بدترین دشمنان خود هستیم. خود دوست داشتنی ما ر
در محیط‌های شغلی در ژاپن، بازخورد مثبت یا همان "تعریف کردن از دیگران" به ندرت اتفاق می‌افتد، زیرا "عمل تحسین کردن عمومی" می‌تواند موجب شرمساری شود. این موضوع یکی از علل موفقیت شغلی ژاپنی‌ها محسوب می‌شود.
وب‌سایت فرادید: در محیط‌های شغلی در ژاپن، بازخورد مثبت یا همان "تعریف کردن از دیگران" به ندرت اتفاق می‌افتد، زیرا "عمل تحسین کردن عمومی" می‌تواند موجب شرمساری شود. اریک بارتون گزارش می‌دهد:
مردی که سر میز نشسته بود فریاد زد: «تو خفه شو!»
به نام خدای نزدیک و نزدیک تر

وقتی سر کلاس موقعیتی پیش می‌آید و می‌توانم مطلبی که حس می‌کنم الان نیازهست گفته شود(مطلبی که خارج از محدوده‌ی کتاب هست) خودم خیلی ذوق زده می‌شوم؛ چون همییییییشه از اینجور موقعیتها از بچه ها بازخورد خیلی خوبی گرفتم.
ادامه مطلب
(فی السّــــوقِ)
این محتوا یک بسته کامل برای آموزش درس پنجم عربی است.

ساخته شده با نرم افزارstorylin                             

محتویات این بسته شامل:

الْمُعجَم؛بازخورد تصویری مناسب با هر لغت ( صوتی و تصویری )+( بازی با کلمات )

متن درس؛ همراه با ترجمه و تصاویر مرتبط با متن ( صوتی و تصویری )
تمارین؛ همراه با جواب،بازخورد مناس
چرا دولت‌ها
از ظرفیت‌های رسانه در مدیریت نظام بازخورد غافل‌اند؟

فرض کنیم در خانه تنها
یک آینه داشته باشیم و آن را بگذاریم در حمام بخار گرفته. برای دیدن خویش باید
مدام بخار را از روی شیشه کنار بزنیم و از همه این‌ها بدتر، چون حمام مرطوب است پس
از مدتی شیشه زنگار می‌بندد. همان‌طور که زنگار بیشتر می‌شود، آینه غمازی خویش را
بیشتر از دست می‌دهد، ما چهره خویش در آن نمی‌بینیم. حالا کار اشتباه برخی دولت‌هاست
که آینه رسانه را به اتاق بخار می‌ف
خب . از  این جایی که قسمت اول داستانمو دوست نداشتین(چون ۱ دونه نظر کلا داره ) نمی دونم قسمت بعدو بزارم یا نه .
برای امتحان فردا  قسمت ۲ رو میزارم اگه بازخورد داشت  که چه بهتر ادامه میدم اما اگه کسی نظر نداد، اسم وب و فعالیتشو عوض میکنم و می کنمش وب میراکلس لیدی باگ .نمی دونم کارتونشو دیدین یا نه ولی  سریال باحالیه. 
خب حالا به من بگین که داستانو ادامه بدم یا وبو عوض کنم؟؟
منتظر نظرات دلگرم کننده تان ( واقعا چه قدرم دلگرم کنندس) هستم
دوست دارم کلاس دوم دبیرستان باشم و یه معلم داشته باشم که هفته‌ای یه موضوع انشاء بده و هر هفته منو صدا کنه پای تخته و من برم پایین سن کلاس، پشت به تخته‌ی سبز و روبروی سی نفر آدم بایستم و دفترمو تا جلوی صورتم بیارم بالا و شمرده شمرده متنمو بخونم و گاهی از چهره‌ی هم‌کلاسی‌هام بازخورد بگیرم و تو لذت شنیدن صدای افکار خودم در سکوت محض غرق بشم.
در تحصیلات تکمیلی، مباحث آموزشی کمرنگ تر می شوند و دانشجو موظف به انجام کارهای پژوهشی است. اولین پیشنهاد برای یک پژوهشگر تازه کار ارائه مقالات کنفرانسی است. حتی افراد کارکشته هم با ارائه مقالات کنفرانسی در مورد کار خود بحث می کنند. در مقالات کنفرانسی، بازخورد هایی که از داوران گرفته می شود سبب قوی تر شدن ایده می شود.  ارزش کار را بیشتر کرده و  و یک فرصت عالی را جهت تبدیل یک مقاله کنفرانسی به یک مقاله ISI خلق می کند. در ادامه در مورد ساختارهای ی
من در شهرستان بودم و حدود دوتا مدرس ایتالیایی عوض کردم. یکبار با آگهی استاد آشنا شدم و مشکلم رو به ایشون گفتم. در کنار سایر راهنمایی هاشون شرکت در کلاس های آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. چون دیدن من خیلی روی کلاس هام وسواس دارم شرکت در جلسه آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. بازخورد خوبی از کلاس گرفتم و تصمیم گرفتم در جلسات بعدیش هم شرکت کنم. البته خود استاد واقعا خوب درس میدادن و منم دیگه اصلا مدرس عوض نکردم. جالبه بدونین که آزمون استرنی رو با نمره 80
من در شهرستان بودم و حدود دوتا مدرس ایتالیایی عوض کردم. یکبار با آگهی استاد آشنا شدم و مشکلم رو به ایشون گفتم. در کنار سایر راهنمایی هاشون شرکت در کلاس های آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. چون دیدن من خیلی روی کلاس هام وسواس دارم شرکت در جلسه آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. بازخورد خوبی از کلاس گرفتم و تصمیم گرفتم در جلسات بعدیش هم شرکت کنم. البته خود استاد واقعا خوب درس میدادن و منم دیگه اصلا مدرس عوض نکردم. جالبه بدونین که آزمون استرنی رو با نمره 80
نظریه تربیت سالم که با زحمات خانم جین نلسن معلم و مشاور آمریکایی تئوریزه شد و به همت آقای محمدجواد فرشچی مدیر و معلم ابتدایی به زبان فارسی برگردانده شد حاوی پنج مبانی اصلی است و بیان میکند که اگر رفتار ها و بازخورد های تربیتی را از این پنج فیلتر رد کنیم مشخص میشود که مناسب هست و یا خیر. 

البته به نظر حقیر این نظریه صرفا به شکل مدون همان مطالبی را که تربیت اسلامی گفته شده را به شکل ناقص تری بیان کرده اما با توجه به کاربردی بودن و اجرایی بودن آ
برای لوکس بودن یک سفر اولین قسمتی که از سوی
گردشگر حس می شود نحوه ی اقامت است. سفر به جزیره کیش جزو سفرهای لوکسی است که در
پی نظرات و عقیده مسافران این نتیجه حاصل شده است و هتل های کیش به عنوان اولین
مکانی که مسافران نزدیک ترین برورد را با آن دارند قوی ترین عامل برای ایجاد این
حس هستند که توانسته اند بهترین عملکرد و بازخورد را داشته باشند.
خودکارآمدی مرتبط با بزرگسالی
بندورا(1994) بزرگسالی را به اوان بزرگسالی و سالهای میانی بزرگسالی تقسیم کرده است. اوان بزرگسالی مستلزم یادگیری سازش یافتگی و کنار آمدن با ابعاد جدیدی از زندگی مانند ازدواج، پدرو مادری کردن و ارتقاء شغلی می باشد. خودکارآمدی بالا برای عملکرد موفقیت آمیز در این تکالیف ضروری است. سالهای میانی نیز تنیدگی زا هستند به طوری که افراد زندگی خود را مورد ارزیابی قرار می دهند و با محدودیت هایشان مواجه می شوند و باورهای خودکا
آموزش ساخت بازی با یونیتی از صفر 2
فصل دوم دوره ی آموزش بازی سازی با یونیتی از صفر این دوره در سال 2020 و با جدیدترین ورژن یونیتی اموزش داده خواهد شد و مباحثی که در فصل اول تا به الان تغیر کردند رو اپدیت میکنه و بر اساس بازخورد های دوره و ایرادات پر تکرار خوداموزهای عزیز تولید شده.یعنی این دوره ایرادات شما از فصل اول رو پوشش میده و مباحث قبل رو تکمیل تر میکنه و لطفا هرگونه ایراد ، اشگال ، سوال یا انتقادی داشتید با من در میان بگزارید که در اینده نح

دکتر مسعود نیلی 

ما در عرصه سیاست‌گذاری ظرف چند دهه گذشته یک راهبرد مشخص را مبنا قرار دادیم که آن را «ایدئولوژی سیاست‌گذاری» نامگذاری می‌کنیم. این ایدئولوژی به نحوی بوده که از بیرون بازخورد نمی‌گرفته، انعطاف‌پذیر نبوده و روی خطوط راهبردی خود تاکید دارد. 

مطمئنم که یکی از ریشه‌های معضلات کنونی اصرار سیاست‌گذار به پایبندی به این استراتژی مخرب بوده است. این رویکرد سیاست‌گذاری در سیر زمان نطفه دامنه گسترده‌ای از عدم تع
سوالات درس 7 مطالعات هشتم 
درس هفتم: ارتباط و رسانه
نکته: ارتباط برقرار کردن یکی از نیاز های مهم بشر است.
 1 -چرا ارتباط داشتن برای انسان امری ضروری است؟ ارتباط، انسان را قادر می کند تا خواسته ها و
نیازهای خود را به دیگران منتقل کند. 
2 -انسان ها با چه روش هایی می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند؟ محبت کردن، تبادل افکار و
اعتقادات، تبادل اطالعات، در میان گذاشتن احساسات( اندوه و خوشحالی و)...، حل کردن مسائل،
درک کردن دیگران، همه و همه از طریق ار
دوره آموزشی سواد رسانه ای(مجازیار)به اطلاع همکاران محترم می رساند دوره آموزشی(مجازی) سواد رسانه ای با همکاری استانداری اصفهان در حال برگزاری است. علاقه مندان با مراجعه به سایت majazyar.ir ، اپلیکیشن مجازیار را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایند.پس از شرکت در بخش آکادمی سواد رسانه ای(شامل 9 درس)در پایان محتوای آموزشی هر مبحث بازخورد و آزمون می باشد.در بخش اطلاعات فردی مشخصات خود را به دقت ثبت نمایید، براساس اطلاعات ثبت شده گواهی تایید دوره توسط است
سوال۱:
برنامه ریزی فرصت های یادگیری در جهت ایجاد تغییرات مطلوب در دانش آموزان و ارزیابی میزانی که این تغییرات صورت گرفته اند معنایی است که از برنامه ریزی درسی گرفته می‌شود(کتاب)
برنامه ریزی درسی گفت‌وگوهای پیچیده فرهنگی در مورد تجربه های آموزشی است.(قادری،مصطفی۱۳۹۴)
 برخی از تعاریف برنامه ریزی درسی از دیدگاه اندیشمندان غربی:(( برنامه درسی شامل کلیه تجربه ها مطالعه ها و ها فعالیت های گروهی و فردی و سایر اعمالی است که فراگیر تحت سرپرستی و ر
انتشار نسخه اندرویدی جمله چین !!

نسخه اندرویدی جمله چین منتشر خواهد شد
بازخورد جمله چین تحت ویندوز برای ما بسیار ارزشمند است. به همین سبب برای اینکه اکثر مردم بتوانند از جمله چین استفاده کنند ، تلاش می کنیم که نسخه اندرویدی جمله چین را نیز منتشر کنیم ...
انتشار نسخه اندرویدی جمله چین !!

نسخه اندرویدی جمله چین منتشر خواهد شد
بازخورد جمله چین تحت ویندوز برای ما بسیار ارزشمند است. به همین سبب برای اینکه اکثر مردم بتوانند از جمله چین استفاده کنند ، تلاش می کنیم که نسخه اندرویدی جمله چین را نیز منتشر کنیم ...
خراسان نوشت:
گزارشی درباره فاتحه خوانی مجازی بازخورد زیادی در فضای مجازی داشت. در این گزارش آمده است که فاتحه خوان ها کم کم دارند به تبلت و فناوری های تماس تصویری مجهز می شوند؛ ظاهرا درآمدش هم کم نیست زیرا برای هر ۵ تا ۱۰ دقیقه قرآن و فاتحه خوانی بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان به کارتشان واریز می شود.
موضوعی که البته متولیان سازمان بهشت زهرا (س) تهران و برخی از آرامستان ها را به تکاپو و راه اندازی سامانه های مجازی زیارت اهل قبور انداخته است.
چهار شن
سلام
موضوع رحمت خدا بود و تجسم این رحمت در وجود امام معصوم علیه السلام...
رسید به رحمت و مودت در دل مومنین ... ویاد کارگاهمون افتادیم که ما باید بنای جامعه رو بر اساس محبت بگذاریم...
بحث رفت بر اینکه مدل زندگی هامون به سمتی رفته که از محبت خالصانه برداشت های سوء میشه، بعضا سرزنش می کنند و حتی ممکنه در یک گروهی اون خوبی و محبت یک نفر رو برنتابند و حتی زشتی او محسوب کنند!
مثلا بگذارند به حساب فضولی، چاپلوسی، عوام بودن و عقب ماند'ی، تحجر و ...
حرف این ب
(حِـوارٌ بَیْنَ وَلَدَیْنِ)
این محتوا یک بسته کامل برای آموزش درس چهارم عربی است.

محتویات این بسته شامل:

الْمُعجَم؛بازخورد تصویری مناسب با هر لغت ( صوتی و تصویری )

متن درس؛ همراه با ترجمه و صوت مرتبط با متن ( صوتی  )
تمارین؛ همراه با جواب،بازخورد مناسب نسبت به پاس
{font-family:'B Yekan';
src: url("/fonts/YekanWeb-Regular.woff") format("woff");}
*{font-family:'B Yekan';}
h2 {
text-align: right;
}
p {
text-align: right;
font-size: 16px;

}
دکلمه
گاهی کلیپ هایی که منتشر می شوند می توانند جذابتر باشند. گاهی این کلیپ ها با یک صدای دلنشین مخاطب بیشتری را به خود جذب می کند. گاهی فقط یک دکلمه کافی است که مخاطبان توجه بیشتری به کلیپ کنند و آگهی بازخورد بهتری ایجاد کند. 
ادامه مطلب
پکیج TopDown Engine یک پکیج کاملا کاربردی و پروژه ی کامل است از خالق موتور Corgi تحسین شده، این بهترین چارچوب عمل پایین تر از آن است، چه شما برای Unity جدید، و یا یک توسعه دهنده با تجربه است. کد تمیز، شیوه های خوب، بهینه سازی ها، پایه های قوی آن باعث ایجاد هر دو بازی دو بعدی و سه بعدی می شود. این بسیار سریع است و بر روی دسکتاپ، تلفن همراه و هر جایی که می خواهید کار می کند. بسته بندی شده با ویژگی های ساخته شده با بازخورد بازیکنان و بازی عالی در هسته خود احساس
مسعود خسروی ، (خواننده ،ترانه سرا و مدیر ضبط موسیقی) 
متولد  دی 1368 ( ژانویه 1990) در شهرستان تالش استان گیلان میباشد 
وی از  سال 1387 در ضمینه ی موسیقی  به کار ویراستاری ترانه پرداخت، اما از  همان ابتدای فعالیت در کنار ویراستاری ترانه ،مشغول یادگیری علوم موسیقی بود،  سال1396 تصمیم به شروع فعالیت به صورت حرفه ای در ضمینه ی خوانندگی گرفت و در بهمن سال1396 اولین قطعه ی موسیقی خود را با نام دعا کردم منتشر کرد .و از همان سال شروع به فراگیری ساز گیتار  نمو
(الْأُسْــرَةُ النّــاجِحَةُ)
این محتوا یک بسته کامل برای آموزش درس نهم عربی است.

محتویات این بسته شامل:

الْمُعجَم؛ به همراه بازخورد تصویری مناسب با هر لغت ( صوتی و تصویری )

تمارین؛ همراه با جواب،دادن با
(فــی الْحُـــدود)
این محتوا یک بسته کامل برای آموزش درس هشتم عربی است.

محتویات این بسته شامل:

تمارین؛ همراه با جواب،بازخورد مناسب نسبت
(الْأُسْــرَةُ النّــاجِحَةُ)
این محتوا یک بسته کامل برای آموزش درس نهم عربی است.

محتویات این بسته شامل:

تمارین؛ همراه با جواب،دادن با
#زندگی_به_سبک_مهدی (۱۹)
خیلی از مدیران فکر میکنن وظیفه اونها فقط تفکر و برنامه ریزی است و دیگران موظف به اجرا هستند اما در مدیریت جهادی مدیر تا مرحله اجرا و بازخورد گیری هم در میدان حضور داره
شهید محمد مهدی طراح و برنامه ریز بسیار کارکشته ای بود و معمولا عادت داشت افکارش را بنویسد و آنها را ثبت کند چون معتقد بود این ایده ها لطف خداست که به ذهنش رسیده اما در مدیریتش توی این مرحله متوقف نمی شد و سعی می‌کرد افکارش را در مرحله اجرا بسنجد
شهید همیش
(حِوارٌ فِــی الْأُســرَةِ)
این محتوا یک بسته کامل برای آموزش درس هفتم عربی است.

محتویات این بسته شامل:

تمارین؛ همراه با جواب،با
در هر لحظه حجم زیادی محتوا در اینستاگرام تولید می شود اما فقط یک دسته از محتوا ها مورد توجه قرار می گیرند .
آن دسته که از ارزش افزوده به همراه دارد. یعنی علاوه بر حرف اصلی ، چندین فاکتور ارزشمند دیگر به بیننده ارائه می کند مثلا زیبایی بصری دانش 
حالا بریم سراغ یه ایده ی ساده برای اینکه دیزاینر ها بتوانند علاوه بر اینکه آثار خودشون رو به اشتراک می ذارن ارزش افزوده ای هم به محتواشون اضافه کنند. 
هر پستی که میشازین فقط شامل طرح نهایی شما نباشه چو
(فــی الْحُـــدود)
این محتوا یک بسته کامل برای آموزش درس هشتم عربی است.

محتویات این بسته شامل:

تمارین؛ همراه با جواب،بازخورد مناسب نسبت
(حِوارٌ فِــی الْأُســرَةِ)
این محتوا یک بسته کامل برای آموزش درس هفتم عربی است.

محتویات این بسته شامل:

تمارین؛ همراه با جواب،با
یک رقابت ترتیب دهیدرقابت‌های ایده‌پردازی در قالب صندوق پیشنهادات یا رویدادهای نوآوری امکان غربال‌گری ایده‌ها را فراهم می‌کند. ، نتیجۀ برنامه‌ریزی و طراحی درست چنین رقابت‌هایی، حجم زیادی از ایده‌های اولیه و متمرکز بر موضوعات کلیدی است. کارکنان زمان زیادی را صرف ایده‌پردازی می‌کنند که منجر به ارتقای کیفیت پیشنهاداتشان می‌شود. وانگهی این فرایند در یک بازۀ زمانی مشخص انجام می‌شود. بنابراین، برگزاری این قبیل رقابت‌ها خللی در فرآین

دانش آموزی که نقطه و دندانه را کم یا زیاد می گذارد ، بعد از نوشتن کلمه ای برای تحسین (آفرین و توانسته اید بیشتر کلمات را درست بنویسید و ... ) دست روی اشکال می گذاریم و می نویسیم : «در گذاشتن نقطه یا دندانه دقت کن» و اگر به تعداد نقطه ها و دندانه های حرف مورد نظر هم اشاره کنیم خیلی بهتر است.
      دانش آموزی که نوع اشکال آن حافظه ی شنیداری است مثلا کلمه ی «مسواک» را «مسباک» می نویسد یا برخی کلمات را جا می اندازد یا آخر کلمه را درست نمی نویسد ، مثلا ک
❌فرافکنی،بی مسئولیتی یا...« کدوم را بگم»⁉️
✍️#امیر_حمزه_مهرابی 
آقای رئیس جمهور پس از مشاهده بازخورد ها و نتایج بسیار منفی و خسارت های مادی ، جانی و امنیتی ناشی ازاجرای نامناسب طرح افزایش قیمت #بنزین ، همراه با نیشخند اعلام کرد : « انتخاب زمان و شیوه اجرای این طرح به وزیر کشور واگذار کرده است و خود ایشان نیز صبح جمعه متوجه افزایش قیمت بنزین شده است.»
ادامه مطلب
❌فرافکنی،بی مسئولیتی یا...« کدوم را بگم»⁉️
✍️#امیر_حمزه_مهرابی 
آقای رئیس جمهور پس از مشاهده بازخورد ها و نتایج بسیار منفی و خسارت های مادی ، جانی و امنیتی ناشی ازاجرای نامناسب طرح افزایش قیمت #بنزین ، همراه با نیشخند اعلام کرد : « انتخاب زمان و شیوه اجرای این طرح به وزیر کشور واگذار کرده است و خود ایشان نیز صبح جمعه متوجه افزایش قیمت بنزین شده است.»
ادامه مطلب
یکی از مهمترین علل رضایت مسافران از هتل ها،
برخورد پرسنل و کارکنان هتل ها است که جدای از بالا بردن کیفیت هتل پیام آور فرهنگ
آن شهر و کشور نیز می باشد. هتل های تهران با توجه به سطح رضایت میهمانان و بازخورد
خوبی که با کمی جست و جو می توان از آن مطلع شد؛نشان داده اند که پرسنل مجرب و
توانای آن ها با بالاترین سطح سواد هتلداری و میزبانی این هتل ها را در سطح جهانی
زبانزد گردشگران کرده اند.
بسیاری از مدیران گمان می کنند کارکنان شان به علت عدم رضایت از حقوق
دریافتی کار را ترک  می کنند. یک تحقیق بر روی 20000 کارمند که استعفا داده
اند، نشان می دهد که مهم ترین دلیل برای ترک شغل، رفتار نامناسب سرپرستی و
یا به عبارت دیگر مدیران ناشی است. یکی از مهم ترین فاکتورهای رفتار نامناسب سرپرستی، همانا ارتباطی نامناسب است. در این مطلب هفت شاخص و عامل ارتباطی مدیریت مورد بررسی قرار می گیرد:
1– شنونده بهتری باشید.
2- به کارکنان خود زمان اختصاص دهید

طراحی سایت B2B باید به گونه ای باشد که همه تولید کننده ها، شرکت ها و یا سازمان هایی که قصد انجام تبلیغات برای کالاها یا محصولات خود را به فروشندگان یا دیگر شرکت ها دارند، بتوانند به آسانی پس از مراجعه به وب سایت محصولات خود را معرفی نمایند. همچنین فروشندگان یا شرکت های واسط نیز با مراجعه به این سایت ها بتوانند از محصولات تولید شده دیگر شرکت ها یا تولیدکنندگان بازدید کنند. این وب سایت ها بستر مناسبی برای تجارت بین تولیدکنندگان و فروشندگان اس
Zoom Video Communications در تلاش است تا امنیت را برای جلسات ویدئویی خود امنیت شرکت Keybase بخرد. شرایط معامله اعلام نشده بود. زوم در تلاش است تا امنیت جلسات ویدئویی خود را بعد از برخی از محدودیت های حفظ حریم خصوصی و امنیت بهبود بخشد ، زیرا جلسات بزرگنمایی در طول همه گیری محبوب تر شد.
Keybase اولین کسب زوم است. این شرکت به بزرگنمایی کمک خواهد کرد تا رمزگذاری نهایی را به پایان برساند ، نوعی امنیت که بدان معنی است زوم به محتویات داده های رمزگذاری شده دسترسی ندارد.
در دسته بندی هتل های ایران، هتل های مشهد در
رده ی بهترین هتل ها با تنوع امکانات هستند و این نتیجه حاصل نظرات و بازخورد مسافران
و از طرفی بررسی های انجام شده طبق استانداردهای جهانی و بین المللی هتلداری است.
گردشگران با توجه به سابقه ای که هتل های مشهد دارند حتی وقتی زیادی را صرف تحقیق
نمی کنند و با اطمینان خاطر دست به رزرو هتل می زنند که تا به حال کسی از انتخاب
خود نا راضی نبوده است.
توضیحات فایل:
خلاصه کتاب ارزشیابی در خدمت آموزش رستگار
کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل نکات مهم کتاب ارزشیابی در خدمت آموزش تالیف طاهره رستگار می باشد که با فرمت pdf در ۱۳ صفحه هفت فصل کامل کتاب را پوشش داده است.این کتاب حاوی اطلاعاتی است برای معلمان و مربیان که طی آن با رویکردهای نو در سنجش و ارزشیابی (دانش آموزان) با تاکید بر سنجش مستمر و پویا و باز خورد موثر به دانش آموزان در فرایند آموزش آشنا می شوند.
مباحث کتاب عبارت‌اند از: رویکردها
بالش طبی موثر در کاهش فشار وارده به مهره های گردن و قسمت فوقانی ستون فقرات و حفظ انحنای طبیعی ستون مهره ها حفظ پوزیشن مناسب سرنسبت به بدن و کاهش کشیدگیهای ستون مهره ها است. بالشهای طبی در مواردی که مشکلات آرتروز گردن و یا ناراحتیهای ستون مهره ها مانند دیسک کمر و دیگر مشکلات وجود دارند می توانند کمک کننده باشند. بالشهای طبی همچنین به حفظ پوزیشین صحیح ستون مهره ها در قسمتهای بالا (گردن) و پایین (کمر) ستون فقرات کمک می کنند. با توجه به جنس پلی اور
آدرس کانال درس کاربرد فناوری 3 در ادامه آمده است:
https://ble.ir/fanavari03

این کانال برای درس کاربرد فناوری ۳  ایجاد شده و محتوای درسی در آن قرار داده شده است.لطفا لینک کانال را بین همکلاسی های خود اشتراک بگذارید تا عضو این کانال شوند

در رابطه با نحوه انجام تمارین و پروژه ها، با توجه به اینکه دانشجویان محترم، پیش از این، از سایت دانشگاه استفاده می کردند، اما دانشگاه دریافت نمره، و پیشرفت کار کلاسی، را تنها از طریق دریافت بازخورد از دانشجو مجاز می د
لوکال بیت کوینز (LocalBitcoins) یک شرکت استارت آپی است که در هلسینکی در فنلاند قرار دارد. خدمات آن شامل تسهیل معاملات بیت کوین
بدون در نظر گرفتن واحد پول محلی می‌باشد. کاربران تبلیغات خود را در
وبسایت قرار می‌دهند و در آنجا می‌توانند نرخ خود را برای خرید و یا فروش
بیت کوین تعیین کنند. سایر کاربران این آگهی ها را می‌بینند و اگر مایل
باشند می‌توانند ملاقاتی را با شخص فروشنده برای خرید بیت کوین با پول نقد
یا پرداخت آن بصورت آنلاین از طریق بانک، ت
چگونگی اضافه کردن / استفاده از نظرات در HTML، CSS، PHP، JS

این آموزش به شما نحوه اضافه کردن و استفاده از نظرات در فایل های پی اچ پی، HTML، CSS، JS را نشان می دهد.
نظر یک رشته از کد یا متن در HTML، XML، CSS، JS و دیگر زبان های برنامه نویسی است که در مرورگر وب شما قابل مشاهده نیست. این امر به ارائه برخی از اطلاعات در مورد کد، به طور موقت آن را غیر فعال کردن، و یا ارائه بازخورد دیگر از توسعه دهندگان کد.

ادامه مطلب

یک سایت می تواند نقش یک پکیج تبلیغاتی را برای کسب و کار شما داشته باشد. حتی با ویژگی هایی فراتر از آن که همیشه و به راحتی در دسترس شماست و می توانید تغییرات دلخواهتان را به صورت آنلاین انجام دهید. و در ضمن علاوه بر اینکه محصولات و خدمات خود را، به اشتراک می گذارید می توانید بازخورد و فید بک محصولات و خدمات خود را ببینید و در سدد رفع و یا ارتقاء ویژگی های آن باشید. بدون آنکه رو در رو با هر یک از مخاطبینتان مذاکره داشته باشید.
ادامه مطلب

هورسا رسانه‌ای است از جنس مردم، مردمی که مخاطب، ناشر، ناظر و مدیر این رسانه هستند، مردمی که می‌بینند، می‌خوانند، فکر می‌کنند و نشر می‌دهند، حریم خصوصی را می‌فهمند و به قواعد آن پایبندند، مردمی که هورسا را می‌سازند.

برخی از امکانات هورسا:
 - مشاهده پست‌های دیگران و ارسال پست با محتوای متنی و چند رسانه‌ای؛
 - بازخورد به پست‌های دیگران با لایک، دیس‌لایک، کامنت، بازنشر و پیوست؛
 - اِستوری؛
 - برگزاری و شرکت در نظرسنجی‌های عمومی؛

هورسا رسانه‌ای است از جنس مردم، مردمی که مخاطب، ناشر، ناظر و مدیر این رسانه هستند، مردمی که می‌بینند، می‌خوانند، فکر می‌کنند و نشر می‌دهند، حریم خصوصی را می‌فهمند و به قواعد آن پایبندند، مردمی که هورسا را می‌سازند.

برخی از امکانات هورسا:
 - مشاهده پست‌های دیگران و ارسال پست با محتوای متنی و چند رسانه‌ای؛
 - بازخورد به پست‌های دیگران با لایک، دیس‌لایک، کامنت، بازنشر و پیوست؛
 - اِستوری؛
 - برگزاری و شرکت در نظرسنجی‌های عمومی؛
آدرس کانال درس کاربرد فناوری 1 در ادامه آمده است:
https://ble.ir/fanavari01

این کانال برای درس کاربرد فناوری 1 ایجاد شده و محتوای درسی در آن قرار داده شده است.لطفا لینک کانال را بین همکلاسی های خود به اشتراک بگذارید تا عضو این کانال شوند

در رابطه با نحوه انجام تمارین و پروژه ها، با توجه به اینکه دانشجویان محترم، پیش از این، از سایت دانشگاه استفاده می کردند، اما دانشگاه دریافت نمره، و پیشرفت کار کلاسی، را تنها از طریق دریافت بازخورد از دانشجو مجاز می
سلام.
در این هیاهو سیاسی و اجتماعی ، من بعد از سال ها تصمیم به برگشت به جمع وبلاگ نویسان کردم.
هشتگ جنجالی و داغ این روزها مرتبط با کلیپ هایی است که از مدارس منتشر شده است که در آن موسیقی از یک خواننده ی قدیمی زیر زمین ایران که البته بعد از خارج شدنش از ایران به او اصطلاحا لس آنجلسی گفته می شود، منتشر شده است. نام این خواننده که خودش هم انتخاب کرده ساسی مانکن است. هرچند به مانکن هیچ شباهتی ندارد و صرفا یک لقب است که خودش انتخاب کرده.
صرف این اتفاق
خرید ممبر واقعی کانال تلگرام و افزایش ممبر تلگرام هم سایت فروش ممبر واقعی تلگرام با بالاترین بازدید و بازخورد از کانال، جهت خرید ممبرکانال تلگرام میتوانید با کارشناسان  برای خرید ممبر واقعی در تلگرام در ارتباط باشید، 

ممبر ها بدون ریزش و قفلی هستن و در کانال ماندگار هستن .

همچنین رای تلگرام برای چالش ها و نظرسنجی ها موجوده

ایدی تلگرام 
soltanfarhad7@
شماره تلفن تلگرام 
09367499723

https://telegram.me/soltanFarhad7
مشاهده تعرفه ها و قیمت خرید ممبر واقعی تلگر
ضمن عرض سلام و تبریک سال نو؛
بدین وسیله اعلام میگردد کلیه دانش آموزان موظف هستند طبق برنامه درسی ارائه شده جدید در کلاس آنلاین حاضر باشند و بازخورد مطالب گفته شده و تکالیف مطرح شده توسط دبیر را از طریق سامانه ای که متعاقباً اعلام میشود، ارائه دهند. در ضمن در کلیه کلاسهای آنلاین حضور و غیاب انجام شده و برای حاضرین نمره مستمر دوم لحاظ میگردد.

توضیحات چگونگی ورود به کلاس متعاقباً از طریق همین صفحه اعلام خواهد شد.

ورود به صفحه تکالیف و کلاس ه
سونی کنترل جدید بازی بی سیم PlayStation 5 'DualSense' را آغاز کردکنترلر بی سیم جدید پلی استیشن 5 - با نام DualSense - از تصاویر منتشر شده در وبلاگ رسمی پلی استیشن روز سه شنبه رونمایی شد که در مقایسه با کنترل های قبلی کنسول بازی های ویدیویی مانند DualShock 4 ، قابلیت های جدید خود را گسترش داد.
مرتبط: بازی 5 خواهد شد بیشترین دوستانه رایانه ای رایج تا کنون
کنترلر بی سیم Sony PlayStation 5 DualSenseکنترلر جدید در طراحی نهایی خود است و توسعه دهندگان در حال اجرای ویژگی های جدید و منحص
من دیشب خیلی دیر خوابیدم و ساعت رو برای ۷ کوک کردم و گفتم خدا کنه بیدار شم. الان ساعت ۶ هست و من بیدارم. میدونم امروز قراره خیلی سخت بگذره، اعصابم خرد شه، تمام کمبودها و کم‌کاری‌ها با هزاربرابر بزرگ‌نمایی به چشمم بیاد و درمقابل تمام اینا باید صبر کنم و خودم همه چیو درست کنم. قراره حرف بشنوم و رو بزنم و دلم برای خونه تنگ شه. امروز از اون روزایی هست که هزار دفعه آرزو میکنم کاش خونه بودم، کاش خواب بودم و کاش امروز زودتر تموم شه. امروز قراره جور خی
امروزه همه مشاغل و کسب و کارها برای معرفی برند خود نیاز به تبلیغات و دیده شدن دارند. یکی از این روش ها استفاده از یک تابلو تبلیغاتی خوب است که می تواند بازخورد خوبی را ایجاد نماید. در سال های گذشته استان البرز و شهر کرج شاهد ظهور کسب و کارهای زیاد و متفاوتی بوده است که برای دیده شدن باید روشهای تبلیغاتی را انجام دهند. به همین منظور تابلوسازی در کرج می تواند راهکار اساسی برای آن ها باشد.تابلوسازی می بایست کاملا اصولی و با برنامه باشد تا برند شم
چقدر سوال... چقدر سوال بی جواب!
می نویسم تا یادم نره که باید بهشون جواب بدم، دست کم یه روزی شاید بشه جوابشونو پیدا کرد.
اینکه واقعا من وجود داره؟ یا بازخورد همه ی اتفاق هایی هست که داره برام می افته؟ آیا پشتِ این منی که تحت تاثیر اتفاق ها داره حرکت می کنه، خودی اصیل هست که اتفاق ها رو معنی می کنه؟ که می فهمه؟ یا چی؟
مثلا اون بچه ی ۱۰ ساله، چی داره می فهمه که با این همه انگیزه شده فعال محیط زیست؟ البته که اون هنوز به اندازه ی این منی که چند ماه تا سی
توالی نمونه از مراحلمراحل متداول سازگار با مدل عقلایی عبارتند از:    طرح پیش تولید        طراحی مختصری یا Parti pris - یک بیانیه ابتدایی (اغلب آغازین) اهداف طراحی        تجزیه و تحلیل - تجزیه و تحلیل اهداف طراحی در حال حاضر        تحقیق - بررسی راه حل های طراحی مشابه در زمینه یا موضوعات مرتبط        مشخصات - تعیین الزامات یک راه حل طراحی برای یک محصول (مشخصات طراحی محصول) [17] یا سرویس.        حل مسئله - مفهوم سازی و مستند سازی راه حل های طراحی 
رسانه های مجازی خبر از جریمه پنجاه هزار تومانی! برای هنجارشکنان سد لفور دادند که انتشار تصاویر مربوط به کشف حجابشان، احساسات عموم را جریحه دار نمود.
همزمان یک آزاده پاسدار به اتهام انتشار متنی در انتقاد از بعضی قضات، به زندان، شلاق، کار اجباری و محرومیت از فعالیت رسانه ای محکوم شد!
این روزها گروه های مجازی شهر و استان و گاه بعضی شبکه های غیربومی به پوشش این دو خبر پرداخته و رفتار مسئولان قضایی را دستمایه طنز خود قرار داده اند.
گاهی وقت ها به
استخراج مقاله از پایان نامه معماری
مقاله ISI
نگارش مقاله برای مجلات علمی isi  یک فعالیت بسیار رقابتی است و این مهم است که بدانیم علت ریجکت مقالات چیست. علاوه بر این، فرآیند بررسی همگانی مجله، یک عنصر ضروری برای انتشار مقالات است، زیرا هیچ نویسنده ای قادر به شناسایی و رسیدگی به تمام مسائل بالقوه با یک مقاله نیست.
در اولین وهله ی نگارش مقاله برای مجلات Elsevier، تاکید بر این است که محققان باید در مراحل اولیه تحقیق یا تحصیلات دکترای خود شروع به نو
امروزه که صنعت هتلداری رشد چشمگیری داشته و
مجالی برای رقابت هتل ها و هتلداران ایجاد شده و یکی از طرقی که برای پیشرفت خود
از آن بهره می برند شبکه ها ی رزرو هتل است. هتلداران با مشاهده بازخورد مسافران،
سعی در پیشرفت هر چه بیشتر هتل خود خواهند داشت و این یک سود دوجانبه برای هتل ها
و مسافران خواهد بود.
پس رزرو هتل به صورت اینترنتی نه تنها باعث صرفه
جویی در وقت و هزینه مسافر می شود و راهی ساده است بلکه به ارتقای هتل ها کمک می
کند و برای رزرو های بعدی
یک فعل اخلاقی مثبت مانند قناعت را به‌ خاطر معامله با خدا و به‌ خاطر ارزشی که برای اصول و مبناهای فکری مان قائل هستیم انجام می ‌دهیم. پس حتی اگر سایرین قدر آن را ندانستند و برخورد نامناسبی نشان دادند، نباید روی اعتقاد ما به درستی آن کار اثر بگذارد. چون اگر ما یک کار مثبت را به این خاطر انجام دهیم که یک بازخورد مثبت از آن بگیریم، آن‌وقت ماهیتش از یک فعل اخلاقی به یک تجارت تبدیل می ‌شود. در واقع ما وقتی در قبال یک رفتار اخلاق مدارانه، از سایرین
همه ما برنامه‌نویس‌ها می‌دونیم فاصله بین یک قطعه کد که داره کار می‌کنه با یک قطعه کد که داره عالی کار می‌کنه چقدر زیاده! در دنیای امروز فناوری اطلاعات، رقابت شرکت‌های بزرگ برای تصاحب سهم بازار بیشتر، تبدیل به یک جنگ تمام عیار شده و همین موضوع اهمیت جذب نیروهای توانمند و فرماندهانی پرقدرت و زمان‌شناس رو خیلی زیاد کرده. 
ویدیوی زیر یک نمونه از جلسه مصاحبه استخدام برنامه‌نویس در شرکت گوگله که در سایت این شرکت منتشر شده بود و بازخورد‌های
فقط با 50هزارتومان صاحب لوگوی اختصاصی شوید !
طراحی لوگوی نام تجاری از الزامات اولیه برای تبلیغات پر بازده و ماندگار است . گاها صاحبان برند به دلیل هزینه های بالای شروع یک کسب و کار ، به این اصل مهم ” طراحی لوگو “کم تر اهمیت می دهند که بازخورد های منفی آن بسیار بیشتر از مقدار هزینه ای است که طراحی لوگو برایشان دارد .
برای رفع این مشکل تیم تخصصی بوی مهر در زمینه طراحی و چاپ ، خدمتی جدید را برای اعضای خود در نظر گرفته است .
در دفتر خدماتی بوی مهر به
هنگام برخورد با مشتری ناراضی چگونه باید رفتار کرد؟
هر چقدر رستوران شما خوب باشد، شما نمی‌توانید از انتقادات بد رستوران جلوگیری کنید. امروزه جستجوی بهترین رستوران ها در گوگل یک امر رایج است.  صنعت رستوران داری در بین همه صنعت ها بیشترین استفاده را از تلفن همراه دارد. تلفن همراه جزء جدایی ناپذیر صنعت رستوران داری است. این بدان معناست، که هر کس با دسترسی به اینترنت می‌تواند، آنلاین نظرات و انتقادات خود را درباره  رستوران ها بنویسد. بنابراین
جواب سومین و آخرین آزمایش هم بلاخره چند روز پیش رسید و تمام احتمالات رو به یقین تبدیل کرد.سخت تر از بار سنگین روحی که برای اینجانب داشته، واکنش ها و بازخورد های دریافتی از سمت بقیه بوده و هست.
-سرطان ریه؟ حتما معتاد بودی-شوخی نکن احمق، کی میخوای بزرگ بشی-دیر میمیری! اکسیژن بیشتر والا-جدی؟ خیلی شوکه کنندس، مطمئنی جواب آزمایش اومده؟-یه حیوون خونگی داشتیم سرطان گرفت مرد-امیدوارم بهتر بشی همجوره همراهت هستم، مواظب خودت باش-اینجانب نگران نباش هم
یکی از سوالات چالش بر انگیزی که در دوران دانشگاه و در اوایل جوانی همه با آن درگیر می شوند این است که یک سیستم و یا یک کشور باید از بالا به پایین اصلاح شود و یا از پایین به بالا؟
اگر بخواهم مقدمه ای بر این بحث بنویسم و منظور خود را بیشتر توضیح دهم باید اشاره کنم که برخی افراد مانند اینجانب قبلا معتقدم بودیم که نفرات و اعضای پایین یک هرم قادر هستند با اصلاح خود و افراد نزدیک به خود باعث ایجاد تحول و اصلاح شوند. این تفکر در ظاهر بسیار زیبا و ظاهرا ا
شاید نکاتی که در ادامه به اون‌ها اشاره می‌کنیم، بسیار ساده باشه، اما در نظر داشته باشید که رسیدن به رتبه‌های بالای گوگل بدون در نظر گرفتن این موارد تقریبا غیر ممکنه!

1. قابل ایندکس بودن: مطالب یک سایت در مرحله اول باید قابل کرال شدن باشه. گوگل قبل از اینکه بخواد به محتوای شما رنک بده، باید بدونه که اصلا اون محتوا وجود داره.
2. مناسب برای گوشی: در حال حاضر حدود 63 درصد سرچ‌های گوگل با گوشی های هوشمند انجام میشه. عددی که هر روز هم در حال رشد کردن
چه زمانی PS5 منتشر میشود؟
در 8 اکتبر ، مدیر عامل شرکت سرگرمی سرگرمی سونی جیم رایان جزئیات جدیدی را درباره PS5 ارائه داد ، از جمله پنجره انتشار فصل تعطیلات 2020.
وب سایت رسمی پلی استیشن 5 در تاریخ 4 فوریه به صورت زنده آغاز شد ، اما چیز زیادی برای دیدن وجود ندارد.
یک پیام کوتاه در سایت وجود دارد که می گوید: “ما برخی از ویژگی های باور نکردنی را که می توانید از پلی استیشن 5 انتظار داشته باشید به اشتراک گذاشتیم ، اما ما کاملاً آماده نیستیم تا از نسل بعدی

سیستم عامل ویندوز XP یک سیستم عامل کامپیوتر شخصی است که توسط شرکت مایکروسافت به عنوان بخشی از خانواده ویندوز NT تولید شده است . این سیستم عامل در سال 24 آگوست سال 2001 منتشر شد و در 25 اکتبر 2001 برای فروش منتشر شد . توسعه XP در اواخر 1990 به عنوان “نپتون” آغاز شد . این سیستم عامل بر روی هسته سیستم عامل NT برای استفاده از نسخه به روز شده از ویندوز 2000 در نظر گرفته شده بود نیز در ابتدا برای بازار کسب و کار برنامه ریزی شد . ویندوز XP یک پیشرفت عمده از نسخه های MS
به طور کلی قیمت الکترود جوشکاری را تنها کیفیت و نوع عملکرد و بازخورد واقعی آن تحت شرایط مختلف تعیین می کند. عموما یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت الکترود جوشکاری را روکش آن مشخص میکند. هنگامی که فلز مذاب در معرض هوا قرار می گیرد ، اکسیژن و نیتروژن را جذب می کند و شکننده می شود و تحت تأثیر نامطلوب قرار می گیرد.
یک پوشش سرباره برای محافظت از فلز جوش مذاب یا جامد کننده از جو لازم است. این پوشش را می توان از روکش الکترود بدست آورد.
ترکیب پوشش
فکر می کنید چه چیزی ارتباط شما با بیمار را متوقف می کند؟ رفتار کادر درمان و یا سیستم ضعیف؟ ما شما را به چالش کشیده و می گوییم هیچ یک از این موارد دلیل اصلی نیست. آنچه باعث توقف تان می شود ، ناتوانی شما در ارتباط با بیمار و شاد کردن اوست.
بیماران، با قدرت نظر خود را اعلام کرده و در رسانه های اجتماعی منتشر می نمایند. آنها همچنین ممکن است رقبا را جایگزین شما کنند. برای حفظ بیمار و محدود کردن نظرات منفی آنان در شبکه های اجتماعی، باید به طور مداوم برا
بیوگرافی و زندگینامه ایوان بند
ایوان بند یکی از معروف ترین گروه های موسیقی ایرانی می باشند، فواد غفاری و حسین شریفی اعضای این گروه موسیقی هستند. و همچین شاعر و ترانه سرای این گروه حدیث دهقانی می باشد.این گروه که در سال 1395 زیر نظر شرکت آوای هنری کار خود را آغاز نمود.اولین آهنگ این گروه ماه منی بود که نسبتا موفق برای این گروه محسوب می شد، فواد غفاری به عنوان آهنگساز و حسین شریفی خواننده گروه ایوان بند می باشد.معروفترین قطعه این گروه با نام 
خلاصه داستان فیلم Feedback 2019
جارویس دولان روزنامه نگار مشهوری است که در یک برنامه رادیویی موفق به نام “واقعیت تلخ” کار می کند. شبی، دو مرد مسلح وارد استودیو می شوند و کنترل را به دست می گیرند. ماموریت آن ها توضیح در مورد یک رسوایی است که می تواند شغل ثابت جارویس را به پایان برساند. جارویس مجبور است که این برنامه زنده را ادامه دهد و طولی نمی کشد که این شب به کابوسی بزرگ برای او تبدیل می شود…

مشخصات فیلم سینمایی بازخورد
ژانر : فیلم ترسناک | فیل
این روزها که با مشکل اختلال پیام‌رسان‌ها و گران بودن هزینه‌ی تماس روبه‌رو هستیم، شاید استفاده از پیام‌رسان ایمو راهی آسان و مقرون‌به‌صرفه برای ارتباط تصویری با دوستان باشد، اما گاهی لازم است چندین پیام‌رسان را امتحان کنیم تا برنامه‌ای که بیشتر کاربرد را برایمان دارد پیدا کنیم. در این مقاله، چگونگی دیلیت اکانت ایمو یا حذف اکانت ایمو را به شکل تصویری آموزش خواهیم داد.

رحله اول

در صفحه‌ی اصلی برنامه، دکمه‌ی سه خط در پایین صفحه،
نظرسنجی علاوه بر نکات مثبتی که دارد اگر خوب طراحی نشود ممکن است بازخورد مناسب به آن داده نشود و همچنین حتی ممکن است تعدادی از جامعه هدف خود را از دست بدیم. چرا که افراد، دیگر علاقه‌ای به ادامه همکاری با ما نخواهند داشت.
حال چه کنیم که نظرسنجی مورد استقبال افراد قرار بگیرد؟
در این مقاله ۸ نکته و راهنمایی برای بهبود نظرسنجی و طراحی مناسب آن را می‌خوانید.
 1. نظرسنجی را کوتاه بنویسید.
قانون اول این است؛ نظرسنجی باید مختصر باشد. افراد یک ساعت زما
 گروه تاسیساتی یزد تهویه ارائه دهنده خدمات پس از فروش ، نصب تعمیرات  انواع  محصولات پکیچ رادیاتور دیواری در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد
بهترین برند های داخلی
پر فروش ترین پکیج های تولیدی در داخل کشور، متعلق به دو برند بوتان و ایران رادیاتور است که هر یک با دارا بودن نمایندگی های متعدد در داخل کشور، بطور جدی با هم در رقابت هستند.
سرویس دهی و خدمات رسانی پس از فروش این برند ها با توجه حضور قوی تر آن ها در بازار ایران از بقیه برند های تولید کن
جدا از پست هایی که در اینستاگرام می‌گذارید، هشتگ‌گذاری فوق‌العاده مهم است. کپشن، داستان عکس شما را روایت می‌کند اما هشتگ باعث می شود پست های منتشر شده در معرض دید میلیون ها کاربر باشدوقتی یک کاربر به دنبال مطلبی می باشد که مرتبط با تجارت شما است، باید پست شما بین چند پست اول باشد، کاربردی ترین ابزار برای این کار هشتگ است
اگر این اتفاق نیافتد، شانس رقیب شما در بیشتر دیده شدن پستش بیشتر می‌شود. در نتیجه حجم فالوورهای رقیب شما بالا می‌رود
«بسم‌الله الرحمن الرحیم، الیوم استعمال تنباکو و توتون بِأَیِ نحوٍ کان در حکم محاربه با امام زمان علیه‌السلام است. حرره الاقل محمدحسن الحسینی.»
در دوران خفقان و انفعال قاجار، زمانی که کشور به ورطه وابستگی و دادن امتیازات بی حساب افتاده است، عالم دینی اعتبار و حیثیت خود را به میدان می آورد. با تمام توان می ایستد و حکم میدهد که استعمال توتون حرام است! مرجع دینی خود را موظف میداند و سکوت را خیانت به اسلام و امام زمان (عج) میداند. پس بدون ترس از ع
«بسم‌الله الرحمن الرحیم، الیوم استعمال تنباکو و توتون بِأَیِ نحوٍ کان در حکم محاربه با امام زمان علیه‌السلام است. حرره الاقل محمدحسن الحسینی.»
در دوران خفقان و انفعال قاجار، زمانی که کشور به ورطه وابستگی و دادن امتیازات بی حساب افتاده است، عالم دینی اعتبار و حیثیت خود را به میدان می آورد. با تمام توان می ایستد و حکم میدهد که استعمال توتون حرام است! مرجع دینی خود را موظف میداند و سکوت را خیانت به اسلام و امام زمان (عج) میداند. پس بدون ترس از ع
(الْإخْلاصُ فی الْعَمَلِ)
این محتوا یک بسته کامل برای آموزش درس یازدهم عربی است.

ساخته شده با نرم افزارstoryline  

محتویات این بسته شامل:

الْمُعجَم ( صوتی و تصویری )

تمارین؛ همراه با جواب،دادن بازخورد مناسب نسبت به پاسخ شما ( تعاملی )
سوال الکترونیکی از درس ( 10 سوال
(الْإخْلاصُ فی الْعَمَلِ)
این محتوا یک بسته کامل برای آموزش درس یازدهم عربی است.

ساخته شده با نرم افزارstoryline  

محتویات این بسته شامل:

الْمُعجَم ( صوتی و تصویری )

تمارین؛ همراه با جواب،دادن بازخورد مناسب نسبت به پاسخ شما ( تعاملی )
سوال الکترونیکی از درس ( 10 سوال از د
مدتی قبل مینوشتم در اینجا
اما اکنون با تفکر دیگری نسبت به وبلاگ داشتن و نوشتن برگشته ام
قبلا توقع داشتم که بنویسم تا خوانده بشوم تا دیده بشوم تا بازخورد نوشتنم را دریافت کنم.توقعاتم برطرف نشد و وبمو پاک کردمو رفتم.اکنون فهمیده ام نوشتن تاثیرات بسیاری برای خودم دارد.در نوشتن همچنان که ذهنم به دنبال کلمات می گردد ناگهان جمله یی درباره نحوه فکرم یا موضوعی که مدتها در ذهن داشتم و ان گوشه کنارها مدتها خاک خورده بود را پیدا میکنم و به نوشته در میا
رائحه : خنک و تلخنوع ادکلن : ادو تویلتحجم : 100میل
عطر مردانه ی جامپ از برند جوپ در سال 2005 توسط طراحی به نام سوفی لابی طراحی و روانه ی بازار شد . این محصول با رایحه ی گل و گیاهان معطر در دسته ی گونه های معطر سرخسی طبقه بندی میشود . رایحه ی آروماتیک و کاملا مردانه اش از نت ابتدایی گریپ فرویت ، زیره سیاه و رز ماری و نت میانی گشنیز و آفتاب پرست و نت پایانی دانه ی تونکا ، مشک و خس خس تشکیل شده است . این محصول عطری گیاهی نیمه کودکانه و پر انرژی با بویی شیرین
شاید شما هم کسب و کار جدیدی راه انداخته باشید و به فکر طراحی لگو افتاده باشید. اگر ساکن تهران بوده باشید و به فکر قیمت طراحی لوگو در تهران باشید باید بگوییم انتخاب های زیادی پیش روی شما است. شما می توانید با مراجعه به شرکت های بزرگ و با پرداخت هزینه های زیاد و یا مراجعه به شرکت های کوچک و یا فریلنسرها یک لوگو را دریافت کنید.

اما...

اما طراحی لگو کار ساده ای نیست و علاوه بر زیبایی باید خصوصیات کسب و کار شما را نیز به نمایش بگذارد. لوگو باید معرف
میدونی چیه؟ انسان برای این که بتونه خودش رو بالا نگه داره؛ یعنی سرش رو. یعنی خودش رو مثل حلزون روی زمین نکشه و راه بره. شرافتمندانه، طوری که خودش برای خودش میدونه که این راه رفتن اونه، نیاز داره که هر از گاهی بفهمه داره درست میره. من فکر میکنم ما خیلی از وقت ها شکست میخوریم چون مطمین نیستیم که راهی که میریم درسته یا نه. در حالی که فقط شاید راه یکم زمان و انرژی بیشتری میخواد تا بتونی مطمین بشی آره این خودشه. گاهی فکر میکنم آدم هر چی بزرگ تر میشه ت
از میکروسکوپ نیروی اتمی برای مطالعه انواع سطوح مواد شامل مواد رسانا، نیمه رسانا و نارسانا استفاده می شود. دستگاه AFM زیر مجموعه میکروسکوپ های SPM هستند که برای مشاهده و مطالعه جزییات سطحی تا قدرت تفکیک های نانومتری مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه، یک کاوشگر سطحی محبوب برای اندازه گیری های توپوگرافیک و محاسبه نیروهای عمودی در مقیاس میکرو تا نانو شناخته شده است. این میکروسکوپ قابلیت تصویربرداری از مواد و سلول های زنده را دارا می باشد. م
برای شروع هرکاری شناخت از آن کار همچنین کسانی که ما را در آن کار همراهی می کنند لازم و ضروری بوده و به موفقیت ما کمک می کند. همانطور که میدانید زمانیکه همکاران ما در انجام کاری خوب نبوده، ما را از مسیر آن کار خارج می کند بنابراین شناخت از آن ها لازم می باشد تا مابه نتیجه ای موفقیت آمیز برسیم.
با توجه به مثال ملموس بالا، زندگی و آغاز به آن هم همینگونه می باشد. برای شروع یک زندگی و سپس رسیدن به موفقیت در آن شناخت از کسی که ما را در این مسیر به عنوان
روند من (به طور خلاصه)این می تواند چالش برانگیز باشد که بدانید در هنگام کار با طراح لوگو چه چیزی را باید انتظار داشته باشید. تقسیم پروژه ها به مراحل ، درک ساده و آسان کارها را انجام می دهد تا بتوانید روی هر مرحله متمرکز شوید و آموزش طراحی لوگو را ببینید .
مختصر شماداشتن یک ایده روشن در مورد آنچه شما قصد استفاده از طراحی آرم خود را در واقع کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که من چیزی را ایجاد می کنم که نه تنها خوب به نظر برسد بلکه برای اهداف نیز مناس

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها